Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 08:00 найближчого робочого дня (завтра, 26.06).
Смакота!!! Від справжньої не відрізниш.
Икра вкусная,но не натуральная,если бы была подешевле. Извините,но дороговато. Праздники закончились можно и снизить цену.
не зв’язались та не відправили
Смакота!!! Від справжньої не відрізниш.
Икра вкусная,но не натуральная,если бы была подешевле. Извините,но дороговато. Праздники закончились можно и снизить цену.
не зв’язались та не відправили